#1 2007-05-23 22:05:47

AdeQ

Administrator

6203378
Call me!
Zarejestrowany: 2007-05-19
Posty: 28
Punktów :   

Wszystko o BF

Czy BiteFight jest grą darmową?

-Tak BiteFight jest grą darmową. Wykupienie konta "Premium" jest dobrowolne i nie jest wymagane do gry.

Czy istnieją jakieś poradniki dla początkujących?

-Istnieją i można je znaleźć na forum gry w dziale FAQ.

Jakie korzyści daje kryjówka?

-Odpowiedź na to pytanie jest dość długa proszę zapoznać się z http://board.bitefight.pl/thread.php?threadid=6518

Jak mogę ulepszyć swoją kryjówkę?

-Kryjówkę można ulepszyć klikając w link "Kryjówka". Potrzebne jest do tego złoto. Maksymalny poziom murów, drogi lub otoczenia nie może być wyższy niż poziom rozbudowy samego domostwa.

Czy mogę przyłączyć się do klanu?

-Tak oczywiście. Można stworzyć klan lub przyłaczyć się do innego klikając w menu: Klan   

Jak zdobyć złoto?

-Złoto można zdobyć poprzez: polowania na ludzi, walkę z innymi graczami oraz pracę na cmentarzu.

Jak zdobyć doświadczenie?

-Doświadczenie zdobywa się: polując na ludzi, pracując na cmentarzu oraz wygrywając walki z przeciwnikami mającymi wyższy poziom niż ty.

Jak awansować na wyższy poziom?

-Aby awansować na wyższy poziom potrzebujesz określonej ilości punktów doświadczenia. Tego ile owych punktów Ci brakuje możesz dowiedzieć się w zakładce "Podgląd"

Czy jest możliwość przerwania pracy na cmentarzu bądź polowania na ludzi?

-Nie ma takiej możliwości. Odpowiednio zaplanuj czas polowań bądź pracy.

Co się stanie, jeżeli moje zdrowie będzie równe 0?

-Zdrowie nie spada do 0. Jeżeli masz go mniej niż 25 nie możesz polować ani być atakowanym przez innych graczy. Poniżej 10 automatycznie walka jest zakończona.

Jak mogę regenerować punkty życia?

-Punkty życia regenerują się z czasem. Im wyższy poziom Wytrzymałości, tym krócej trwa powrót do zdrowia. Możesz także używać przedmiotów by przyspieszyć regeneracje, lecząc określoną ilość punktów życia po użyciu mikstury.

Jak używać przedmiotów?

-Gdy jesteś w okienku "Podgląd", jest tam sekcja "przedmioty". Obok posiadanego przedmiotu jest opcja "aktywuj" bądź "użyj tego przedmiotu". Po kliknięciu broń zostaje aktywowana a mikstura lecznicza wypita.

Kim jest "Bezimienny"?
-Jest to domyślne "imię" postaci, która powołała Cię do istnienia, jeżeli podczas rejestracji nie podałeś nicka swojego znajomego.

Czy mogę grać wampirem i wilkołakiem?

-Tak, ale postacie muszą być na różnych serwerach. Dwie postacie na jednym serwerze to tak zwane multikonto. Multikonta będą banowane.

Czy mogę zmienić rasę swojej postaci?

-Tak, teraz istnieje taka możliwość. Wystarczy kupić piekielne kamienie ( 50 http://img71.imageshack.us/img71/7741/res3iw9.gif)  i kupić kamień przemiany u Kupca.

Jak mogę powołać do istnienia wampiry/wilkołaki?

-Wampiry/wilkołaki są powoływane przez Ciebie do istnienia, jeżeli dany gracz podczas rejestracji wpisze w odpowiednim polu Twój nick.

Co się stanie, jeżeli ktoś kliknie mój link?

-Za każdym razem, kiedy ktoś kliknie na ten link, zostanie ugryziony a Ty otrzymasz łup i złoto. Nie są to duże sumy, nie ma również żadnej wiadomości, która mówi o tym, że ktoś ów link kliknął.

Pamiętaj jednak, że nie wszyscy życzą sobie oglądać twoje linki na swoich forach itp. Przed zamieszczeniem linka przeczytaj regularni danego forum i skontaktuj się z jego administracją.

Jak mogę skasować swoje konto?

-W menu "Ustawienia" jest opcja "Kasuj konto". Zaznacz odpowiednie pole a następnie kliknij - "zapisz"


Wchodząc na ten link pomagasz biednym dzieciom:

http://www.adeq.xt.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shahrukhikajol.pun.pl www.moomin.pun.pl www.ovb-zdw.pun.pl www.kajol.pun.pl www.narutouzumakiwalka.pun.pl